wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » KLIENT HURTOWY

KLIENT HURTOWY

Prowadzisz swoja firmę? Poszukujesz doskonałych prezentów dla kluczowych partnerów biznesowych? Nasza hurtownia biżuterii złotej to rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który chce kupić w dużych ilościach oferowane przez nas pierścionki, kolczyki, zawieszki, bransoletki, sygnety i inne elementy ozdobne. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z Mirwan była dla Ciebie atrakcyjna oraz wygodna. Zostańmy partnerami w biznesie!

Strefa KLIENTA HURTOWEGO jest dostępna wyłącznie dla Przedsiębiorców (Klientów nie będących konsumentami, dokonującymi zakupu Towaru w celu związanym z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą) po założeniu konta na firmę. Rejestracji konta można dokonać TUTAJ, wybierając opcję firma i uzupełniając wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

Po przypisaniu przez Administratora Sklepu zarejestrowanego Przedsiębiorcy do Grupy klientów: sprzedaż hurtowa, dostajemy pełny dostęp do strefy KLIENTA HURTOWEGO, gdzie znajduje się stale powiększany, szeroki asortyment wyrobów ze złota, łatwy i przejrzysty system zamówieniowy.

Cena Towaru jest ustalana indywidualne z klientem: uzależniona jest od próby złota, aktualnego kursu złota, dolara oraz końcowej wagi zamówionego Towaru.

Sklep internetowy MIRWAN zastrzega sobie prawo do weryfikacji kont zakładanych jako firma.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Uwaga