wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » KLIENT HURTOWY

KLIENT HURTOWY

Prowadzisz swoja firmę? Poszukujesz doskonałych prezentów dla kluczowych partnerów biznesowych? Nasza hurtownia biżuterii złotej to rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który chce kupić w dużych ilościach oferowane przez nas pierścionki, kolczyki, zawieszki, bransoletki, sygnety i inne elementy ozdobne. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z Mirwan była dla Ciebie atrakcyjna oraz wygodna. Zostańmy partnerami w biznesie!

Strefa KLIENTA HURTOWEGO jest dostępna wyłącznie dla Przedsiębiorców (Klientów nie będących konsumentami, dokonującymi zakupu Towaru w celu związanym z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą) po założeniu konta na firmę. Rejestracji konta można dokonać TUTAJ, wybierając opcję firma i uzupełniając wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

Po przypisaniu przez Administratora Sklepu zarejestrowanego Przedsiębiorcy do Grupy klientów: sprzedaż hurtowa, dostajemy pełny dostęp do strefy KLIENTA HURTOWEGO, gdzie znajduje się stale powiększany, szeroki asortyment wyrobów ze złota, łatwy i przejrzysty system zamówieniowy.

Cena Towaru jest ustalana indywidualne z klientem: uzależniona jest od próby złota, aktualnego kursu złota, dolara oraz końcowej wagi zamówionego Towaru.

Sklep internetowy MIRWAN zastrzega sobie prawo do weryfikacji kont zakładanych jako firma.


Przejdź do strony głównej